همانطور که دیروز از افزایش عرضه ها صحبت کرده بودم، دیدیم که شاخص کل بعد از رشد اولیه، در نهایت کار خود را با افت 1000 واحدی به پایان رسانید. برای بازار امروز هم، انتظار دارم بازار کار خود را در ساعت اولیه، با افزایش عرضه ها آغاز کند. اما به دلیل اینکه هنوز ورود نقدینگی قدرتمند در بازار ادامه دارد، انتظار میرود که در ساعت پایانی بازار، شاهد شرایط بهتری باشیم. پس همانطور که قبلا هم اشاره کردم، از فرصتهایی که بازار به شما میدهد، نهایت استفاده را ببرید. گاهی دنبال سهامی هستید که در حالت عادی، فرصت خرید در قیمتهای خوب نمیدهند. اما ممکن است با ایجاد جو هیجانی منفی، بتوانید آن نمادها را در قیمتهای خوب خرید کنید. پس اگر نقدینگی دارید، نیمه اول بازار امروز شاید فرصت خوبی برای خرید باشد. البته تاکید میکنم که هر نمادی، ارزش خرید ندارد. صحبت من فقط در خصوص نمادهای ارزنده و غیر حبابی است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره بازاریابی دارویی مشاور مارکتینگ در شرکتهای دارویی Anthony Angie دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم و رایگان ده نکته طلايي براي خريد صندلي Joey تکرار غریبانه یک رویا... به نام نامی حق Fangirl.fanboy in kpop چاپ کارت شناسايي