وضعیت بحران اجتماعی بوجود آمده در خصوص افزایش قیمت بنزین، تقریبا به پایان رسیده و میتوان وضعیت را، نرمال اعلام کرد. قطعی اینترنت نیز در برخی موارد مرتفع شده و انتظار میرود تا پایان امروز، مشکل قطعی اینترنت نیز رفع شود. نکته جالب در این روزهایی که اینترنت قطع بود، وضعیت معاملات در بورس تهران بود که با توجه به قطع اینترنت و عدم دسترسی کاربران به شبکه های اجتماعی، شاهد بودیم که روند معاملات بورس، فارغ از شانتاژهای روانی کانال های تلگرامی، خیلی خوب و منطقی دنبال میشد. اگرچه حجم معاملات کاهش پیدا کرده بود. اما شاهد چند روز معاملاتی بودیم که بازار با تکیه بر تحلیل خود، مسیر خود را پیدا میکرد و خبری از حرکت های گروهی و گله ای و جو هیجانی نبود. اما برای بازار امروز، انتظار دارم که بازار، با کمی هیجان مثبت همراه باشد. در اواخر مهرماه که نوشتن در این وبلاگ را شروع کردم، از اصلاح قیمت ها و نوسانی بودن بازار صحبت کرده بودم. به این موضوع اشاره کرده بودم که بازار برای مدت حدود 2 ماه نوسانی خواهد بود. حالا با توجه به گذشت بیش از یکماه، میتونم بگم که باید کم کم برای یک حرکت جدید در بازار آماده کنیم. با نگاهی دقیق و تحلیلی به بازار، میتونیم به راحتی سهامی رو پیدا کنیم که از وضعیت بنیادی خوبی برای سرمایه گذاری میان مدت برخوردار هستند. در کانال VIP سهام مناسب برای سرمایه گذاری رو معرفی خواهم کرد. در پایان، یک نکته ظریف هم به دوستان بگم: با توجه به تخریب گسترده ای که در سطح شهرها مخصوصا در شعب بانک ها بوجود آمد، اگرچه این تخریب ها تاثیری در سوددهی بانک ها ندارد و این بانک ها، خسارت خود را از شرکت بیمه خواهند گرفت. اما شرکت های بیمه را ممکن است دچار مشکل کند. البته نه همه بیمه ای ها و فقط شرکت های بیمه وابسته به بانک ها. همانطور که میدانید، تقریبا همه بانک ها یک شرکت بیمه مستقل نیز تاسیس کرده اند و همه اموال و دارایی های خود را تحت پوشش بیمه آن شرکت قرار داده اند. برای مثال، بانک سینا و بیمه سینا داریم. مطابق اطلاعات دقیقی که دارم، در آشوب های اخیر، تعداد 62 شعبه بانک سینا دچار خسارت شده و بیمه سینا، مسئول تامین خسارت این 62 شعبه بانکی است. در خصوص بقیه بیمه ای ها نیز، چنین شرایطی برقرار است. با این حساب، شرکت های بیمه ای که مستقل از بانک ها هستند، از این خسارت سنگین و غیر قابل پیش بینی، در امان مانده اند.       

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بیمه ,بانک ,شرکت ,بازار ,خسارت ,کرده ,شرکت بیمه ,بانک سینا ,سرمایه گذاری ,برای سرمایه ,بورس تهران ,برای سرمایه گذاری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درد دل های عشقولانه اجاره آپارتمان مبله سجاده فرش کاشان - فرش سجاده ای مسجد MY little planet Amanda آوای فاخته وبلاگ بسازم برا خودم اخبار سینما بهترین اجاره خودرو در تهران