شاخص کل بورس تهران دیروز با رشد 1166 واحدی، در آستانه شکستن مقاومت 310000 واحدی قرار گرفت. حدود 6 هفته است که شاخص کل نتوانسته از این محدوده مقاومتی شاخص کل عبور کند. مطمئنا امروز نیز شاخص کل با برخورد با این محدوده مقاومتی، با افزایش عرضه ها روبرو خواهد شد. اما به اعتقاد من، زمان عبور از این مقاومت فرا رسیده و هفته آینده، از این محدوده عبور خواهیم کرد. موارد مهم در روزهای قبل گفته شده و نکته جدیدی برای ارائه نیست. اول هفته گفته بودم که از بیمه دانا غفلت نکنید و خریدهای خود را در محدوده 500 تومان تکمیل کنید. امروز قیمت بیمه دانا حدود 10 درصد از اول هفته بالاتر است و به نظرم، روند صعودی جدید برای فتح سقف قبلی را شروع کرده است. تنها نکته ای که میتونم به دوستان توصیه کنم، اصلاح سبد در روزهای فعلی است و اینکه اگر نقدینگی دارید، در قیمت های مناسب، آن را به سهام تبدیل کنید. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ديوارپوش ارائه دهنده خدمات متنوع تبليغاتي سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه لوله پلی اتیلن , قیمت لوله پلی اتیلن beaury shujidaohangye راهنمای سفر با خودروی شخصی به گرجستان 1396 تولید و چاپ نایلون کتاب حقیقت یک مهاجر ، یک دانشجو