شاخص کل در آستانه ورود به کانال 370000 واحدی قرار گرفته است. همانطور که در روزهای قبل نیز بارها گفته بودم، روزهای پر نوسانی را پیش رو داریم. دیدیم که دیروز نیز نمادها از منفی به مثبت و از مثبت به منفی معامله میشدند. بارها گفته ام که ورود نقدینگی جدید، باعث شده تا بازار اجازه اصلاح پیدا نکند. حضور آماتورهای زیاد در بازار و خریدهای فله ای این عده، فعلا توازن بازار را به هم ریخته است و بازار را از تحلیل خارج کرده است. البته در همین شرایط هم، هنوز سهام ارزنده در بازار وجود دارد. اما تعداد سهام ارزنده، بسیار کم شده و سهامی که بالاتر از ارزش ذاتی در حال معامله هستند، رو به افزایش است. برخی نمادها که عموما نمادهای بنیادی هستند، در حوالی ارزش ذاتی خود معامله میشوند. روند کلی بازار صعودی است و تا زمانیکه اتفاق ی بدی رخ ندهد، نگرانی در بازار دیده نمیشود. فقط به دوستان توصیه میکنم که مانند آماتورها خرید و فروش نکنند. همه میدانیم که ممکن است آماتورهایی در بازار حضور داشته باشند که حتی بازدهی بیشتری نسبت به حرفه ای ها گرفته باشند. این بازدهی بیشتر، به دلیل عدم رعایت ریسک های موجود در بازار است. اما قدیمی های بازار، به خوبی میدانند که همین سودهای سرشار نیز، خیلی راحت میتواند به زیان تبدیل شود. به همین دلیل، داشتن یک استراتژی شخصی به همه توصیه میشود. البته باز هم تاکید میکنم که من در کانال VIP، همه این موارد را بررسی میکنم و دوستان ما در کانال VIP نیازی به نگرانی ندارند. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lynn Steven آموزش برنامه نویسی بازی های شبکه ای کامپیوتر Robert indiatravel.parsablog.com کهربا رایانه 自動車診断ツールについて情報-jobd2.jp Kyokushin Baneh توسل