در روزهای قبل گفته بودم که شاخص کل در محدوده بین 360000 تا 365000 واحد، با یک مقاومت همراه است. دیروز دیدیم که با ورود شاخص به این محدوده، با افزایش عرضه ها روبرو شدیم. در بازار دیروز، در حالیکه شاخص کل در ابتدا با رشد 6000 واحدی وارد کانال 363000 واحدی شد، در نهایت با فشار فروش در کل بازار روبرو شدیم و در نهایت این شاخص به محدوده 359000 واحدی بازگشت. امروز نیز انتظار دارم شروعی پر عرضه را تجربه کنیم. اما با توجه به حجم نقدینگی موجود در بازار، انتظار نمیرود که ریزشی جدی در بازار اتفاق بیوفتد. بنابراین، منفی های ابتدای بازار در برخی نمادهایی که پتانسیل های بنیادی دارند، هنوز میتواند فرصت خرید باشد. باز هم تاکید میکنم که همه بازار، فرصت خرید نیست و خیلی نمادها در وضعیت اشباع خرید قرار دارند که باید مدتی از آنها دوری کنید. اما برخی نمادها هنوز هم جذابیت برای خرید دارند. مثلا منفی های بیمه دانا یا منفی های حفارس، هنوز میتواند برای خرید جذاب باشد. از اینگونه نمادها در بازار زیاد داریم. در کانال VIP به جزئیات آنها خواهم پرداخت. دوباره توصیه میکنم که با استراتژی جدید، از شرایط جدید بازار نهایت استفاده را ببرید. ضمن اینکه در خریدهای خود، دقت بیشتری به خرج دهید. به هر حال، دیماه پر نوسانی در انتظار فعالان بازار است. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

goplaing "ملودی خاموش یک اعتــــراض" drhodaee مدافع امامت دنیای من Sabrina تسمه نقاله فرابرپویا صنعت مرجع رسمی مسابقات آنلاین pes Brandy