همانطور که در هفته قبل نیز خدمت دوستان گفته بودم، بالاخره شاخص کل بعد از 6 هفته توانست مقاومت محدوده 310000 واحدی را بشکند و در محدوده 311230 واحد قرار بگیرد. البته هنوز این شکسته شدن مقاومت قطعی نشده و حداقل 2 شمع باید بالای این محدوده باقی بماند تا بتوانیم به صورت قطعی، این مقاومت را شکسته شده تلقی کنیم. با توجه به شرایط موجود، انتظار دارم این موضوع در هفته جاری اتفاق بیوفتد و از این بابت، من نگرانی نمیبینم. مطمئن هستم که دوستان ما در کانال VIP هم مطابق راهنمایی های انجام شده، در هفته گذشته، سبد خود را اصلاح کرده اند و اکنون برای رشد بعدی بازار، آماده شده اند. هنوز میتوان سهام خوبی در بازار برای سرمایه گذاری میان مدت و حتی کوتاه مدت پیدا کرد. به عنوان مثال، نماد #حفارس یکی از نمادهایی است که انتظار دارم به زودی، یک حرکت صعودی جدید را آغاز کند. پس زیر نظر داشته باشید. از این قبیل نمادها در بازار زیاد است. حتما به خاطر دارید که در روزهای قبل در خصوص نمادهای #کماسه و #دانا نیز، توصیه به خرید کرده بودم و نتیجه آن را میتوانید روی تابلوی معاملات ببینید. از دوستان کانال VIP تقاضا دارم در صورتیکه سوالی در خصوص بازار یا سهام معرفی شده دارند، آن را در بخش نظرات همین وبلاگ مطرح کنند و پاسخ آن را دریافت کنند.   

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله دلتا برگزاری تشریفات مهمانی گلچین بی نظیر از مطالب وب سایت های ایرانی نگین کویر ستاره سهیل ×___× روزای فاک فاکـــیِ من فلزیاب ارزان پرقدرت حرفه ای09909061300 circledecor دریا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.